Сільський голова

 

 

Паламарчук Леонід Анатолійович

 

Грушівка та чистий четверг!
Грушівка та чистий четверг!

Поділитися новиною:

Грушівка та чистий четверг!

06 квітня згідно з рішенняв виконкому Грушівської сільської ради на території села Грушівка були проведенні заходи з нагоди акції "За чисте довкілля"

Починаючи з  березня поточного року на території  Грушівської  сільської  ради розпочато  проведення  акції  “За чисте довкілля”  та  дня благоустрою територій населених пунктів.  Сільським виконавчим комітетам Грушівської сільської ради, прийнято відповідне рішення про закріплення за підприємствами, установами та організаціями незалежно від їх підпорядкування та форми власності прилеглих територій для забезпечення на них чистоти і порядку.В рамках розроблених заходів, з метою збереження та примноження зелених насаджень, покращення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення в  селах Грушівка та Благодатівка за участю органів місцевого самоврядування, працівників освіти, культури, громадськості та учнівської молоді створено нових лісових насаджень, посаджено 80 дерев та 26 кущів, здійснено зачистку територій населених пунктів, зелених зон, місць масового відпочинку громадян, від побутового та іншого сміття на площі 1,6га  Прироохоронна акція присвячена благоустрою територій населених пунктів та спрямована на поліпшення стану довкілля, очищення водних джерел, збереження чистоти на територіях наших сіл  та інших  об`єктів. В заходах прийняло участь 85 працівників та мешканців сіл Грушівка та Благодатівка.

Альбом: Грушівка та чистий четверг! Альбом: Грушівка та чистий четверг! Альбом: Грушівка та чистий четверг! Альбом: Грушівка та чистий четверг! Альбом: Грушівка та чистий четверг! Альбом: Грушівка та чистий четверг! Альбом: Грушівка та чистий четверг! Альбом: Грушівка та чистий четверг! Альбом: Грушівка та чистий четверг! Альбом: Грушівка та чистий четверг! Альбом: Грушівка та чистий четверг! Альбом: Грушівка та чистий четверг! Альбом: Грушівка та чистий четверг!
Web-адреса: grushivka.kupyansk.info/news/id/10169 | Переглядів: 131Дата публікації: 18:16 07.04.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада