Сільський голова

 

 

Паламарчук Леонід Анатолійович

 

Новорічне свято для малечі

Поділитися новиною:

Новорічне свято для малечі

28 грудня 2017 року Новий рік святкували наймолодші мешканці Грушівського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) «Вишенька» Грушівської сільської ради

       Новорічні свята у дитячому садочку — одне з найочікуваніших свят. Адже з ними пов’язано багато приємно-хвилюючих моментів — прихід Діда Мороза, запалювання ялинки, вручення подарунків, присутність гостей.

         Діти  разом з онучкою Діда Мороза Снігуркою потрапили в чарівний ліс, щоб відшукати Діда Мороза.   Малеча перетворилася на чарівних звіряток. Малюки танцювали, грали в ігри, навіть знайшли чарівни руковички, в яких зовсім не мерзнуть рученята. А потім, звичайно, знайшли Діда Мороза, допомогли йому надути повітряні кульки, на яких він і прилетів до малят на свято.

Чудова атмосфера, вміло підібраний репертуар – все це важливі фактори естетичного виховання. Участь дітей у співах, іграх, таночках зміцнює і розвиває дитячий організм, поліпшує координацію рухів. А найголовніше – дарує чарівне відчуття радощі. Святкові дарунки для дітей надали спонсор нашого закладу Сірий Ігор Валерійович, керівник ТОВ «Садагроінвест».

 

Альбом: Новорічне свято для малечі Альбом: Новорічне свято для малечі Альбом: Новорічне свято для малечі Альбом: Новорічне свято для малечі Альбом: Новорічне свято для малечі Альбом: Новорічне свято для малечі Альбом: Новорічне свято для малечі Альбом: Новорічне свято для малечі Альбом: Новорічне свято для малечі
Web-адреса: dnzvishenka.kupyansk.info/news/id/12014 | Переглядів: 130Дата публікації: 12:11 05.01.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада