Сільський голова

 

 

Паламарчук Леонід Анатолійович

 

Свято "Початку нового навчального року" в Грушівській загальноосвітньої школи I-III ступинів.
Свято \"Початку нового навчального року\" в Грушівській загальноосвітньої школи I-III ступинів.

Поділитися новиною:

Свято "Початку нового навчального року" в Грушівській загальноосвітньої школи I-III ступинів.

Яскраве шкільне свято золотого вересня в селі Грушівка.

Сьогодні важливий день для всіх школярів та їх батьків. 1 вересня – День знань! Для когось це початок нового навчального року, для когось – перше знайомство зі школою і вчителями, а для інших – початок останнього року шкільного життя. Але для всіх він – дійсно велике свято.

Традиційно в урочистій лінійці брати участь не тільки вчителі та учні, а також їх батьки. Як і кожного року, завітали на це урочисте свято і шановні гості, начальник управління соцзахисту населення Куп'янської РДА Уколова Валентина Олексіївна, Грушівський сільський голова Паламарчук Леонід Анатолійович, які звернулися до всіх присутніх та урочисто привітали учнів вчителів зі свято першого дзвоника.

 

Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка. Альбом: Яскраве шкільне свято 1-го вересня в селі Грушівка.
Web-адреса: grushivka.kupyansk.info/news/id/7222 | Переглядів: 118Дата публікації: 17:47 03.09.2015
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада