Сільський голова

 

 

Паламарчук Леонід Анатолійович

 

Святковий захід до Дня села Благодатівка!!!
Святковий захід до Дня села Благодатівка!!!

Поділитися новиною:

Святковий захід до Дня села Благодатівка!!!

11 вересня о 15.00 годині в селі БЛАГОДАТІВКА вібулося святкування "День села".

Благодатівка – село Куп’янщини. У п’ятницю  11 вересня, гостинне село святкувало «День села». На День села з’їхалось багато гостей, щоб привітати мешканців Благодатівки зі святом. Серед запрошених були присутні голова Куп’янської державної адміністрації Ситник Микола Миколайович, голова Куп’янської районої ради Чернова Сніжана Петрівна,    Нечволодівський сільський голова Козир Людмила Іванівна.

Відкриття свята та урочиста частина відбулася на святково прикрашеному майданчику, біля будівлі сільського клубу.

Зі словами вітання до односельчан і гостей звернувся господар свого села – сільський голова Паламарчук Леонід Анатолійович: «Шановні односельці та гості нашого мальовничого села Благодатівка, дорогі гості, я дуже радий бачити всіх вас тут. Надзвичайно приємно те, що майже всі прибули на свято. Сьогоднішнє свято - це ще одна можливість зустрітись разом, повеселитись, поспілкуватись і, можливо, на деякий час забути про буденні проблеми та турботи.

 З привітальним словом виступив Микола Миколайович: Шановні мешканці села Благодатівка та гості громади, хочу вас привітати  з днем такого прекрасного та мальовничого села. Тут живе єдина громада, гарного вам настрою, нехай завжди буде з вами чисте небо та мир. Після промови Микола Миколайович нагородив почесними грамотами  Спіцину Лілю Петрівну,  Віннік Тетяну Миколаївну, Артеминко Ніну Миколаївну. З привітальним словом виступила  Сніжана Петрівна, яка побажала громаді процвітання та миру злагоди в сім’ях. Сільський голова Леонід Анатолійович, також подякував усім, хто долучився до організації та проведення цього свята, і нагородив грамотами аматорів народної творчості с. Благодатівка, отримали подаруночки і три молоді сім’ї на честь новонароджених малят. Святковий концерт розпочали наймолодші  учасники, це діти села які показали своє уміння та  здібності в мистецтві. Концерт продовжили колективи клубів  Нечволодовки, Грушівки та Курилівки, музичний та пісенний супровід надав районний будинок культури. Всі жителі села та гості були пригощенні польовою кашею приготовленою працівниками сільської ради.

В програмі свята були залучені розважальні атракціони, а у вечірній час відбулася святкова дискотека для молоді, думається , що свято вдалося і залишить теплі  та приємні спогади.

Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!! Альбом: Святковий захід до Дня села Благодатівка!!!
Web-адреса: grushivka.kupyansk.info/news/id/7236 | Переглядів: 786Дата публікації: 00:37 13.09.2015
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада