Сільський голова

 

 

Паламарчук Леонід Анатолійович

 

Храм чи Каплиця.
Храм чи Каплиця.

Поділитися новиною:

Храм чи Каплиця.

20 жовтня 2015 р. 14-00 год.У приміщенні Грушівського сільского клубу відбулися громадські слухання з питання розміщення та побудови Православної Каплички в центрі села Грушівки.

У Грушівському клубі відбулися громадські слухання з питання розміщення та будівництва Православної Каплички в центрі села Грушівка.На якому були присутні блаженнійший свято Миколаївського Собору м. Куп"янська отець Анатолій, настоятель Свято-Казанського Храму протоієрей отець Віталій, представник Куп"янської РДА районній архітектор Сергій Юрієвич Леонтьєв, Грушівський сільський голова Паламарчук Леонід Анатолійович та мешканці села Грушівка.
Було обговорено та прийнято рішення про розміщення і будівництво храму, після проведення проектування та експертизи забудови, слухання будуть продовжені.

Ініціативна група.
Приймаються пропозиції та зауваження:
за тел.31-1-94.

Альбом: Громадські слухання з питання розміщення та будівництва  Православної Каплички в центрі села Грушівки. Альбом: Громадські слухання з питання розміщення та будівництва  Православної Каплички в центрі села Грушівки. Альбом: Громадські слухання з питання розміщення та будівництва  Православної Каплички в центрі села Грушівки.
Web-адреса: grushivka.kupyansk.info/news/id/7458 | Переглядів: 120Дата публікації: 18:08 20.10.2015
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада