Сільський голова

 

 

Паламарчук Леонід Анатолійович

 

«Комплексної програми запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків на території Грушівської сільської ради Куп’янського району на 2015-2017 р.р.»
«Комплексної програми запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків на території Грушівської сільської ради

Куп’янського району на 2015-2017 р.р.»

Поділитися новиною:

«Комплексної програми запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків на території Грушівської сільської ради Куп’янського району на 2015-2017 р.р.»

Програма Грушівської сільської ради.

          

ДСНС України

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Куп’янський районний відділ

пл. Жовтнева, 17, м. Куп'янськ, Харківська обл. 63705, тел./факс (05742) 2-23-55

Web: http://www.kharkiv.mns.gov.ua        код ЄДРПОУ 38631015         E-mail: Sgpch44@kharkiv.mns.gov.ua

«10» січня   2015 року    № 390                             

 

 

 

Голові Грушівської сільської ради

 

 

Паламарчуку Л.А.

 

 

Харківська обл., Куп’янський р-н,                      с. Грушівка.

    

 

  Шановний Леоніде Анатолійовичу!

 

 

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України,  постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1999 р. № 1943 «Про стан пожежної безпеки та заходи щодо її поліпшення» з метою посилення протипожежного захисту та зміцнення матеріально-технічної бази пожежно-рятувального підрозділу в м. Куп’янську, відповідно до ст.42 закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  прошу Вас розглянути питання щодо внесення та затвердження на сесії виконкому сільської ради «Комплексної програми запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків на території Грушівської сільської ради Куп’янського району на 2015-2017 р.», проект якої додається.

 

 

 

 

 

Начальник                                                                                   О.М. Мокренко

 

 

                                                                                            ПАСПОРТ

«Комплексної програми запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків на території Грушівської сільської ради

Куп’янського району на 2015-2017 р.р.» (далі - Програма)

 

 1. Ініціатор розроблення Програми: Куп’янський районний відділ ГУ ДСНС України у Харківській області.
 2. Дата, номер, і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми: Кодекс цивільного захисту України, закон України «Про загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки» від 7.06.2012 №4909-VІ.
 3. Розробник Програми: Куп’янський районний відділ ГУ ДСНС України у Харківській області.
 4. Співрозробники Програми: Грушівська сільська рада.
 5. Відповідальні виконавці Програми: Куп’янський районний відділ ГУ ДСНС України у Харківській області.
 6. Учасники Програми: Грушівська сільська рада, Куп’янський районний відділ ГУ ДСНС України у Харківській області.
 7. Термін реалізації Програми: 2015-2017 роки.

            Етапи виконання Програми: щоквартально, поетапно, протягом одного року.

 1. Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми: сільський бюджет.
 2. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми: всього  60,000 грн.

9.1. Кошти бюджету сільської ради – 60,000  грн.

9.2. Інші джерела фінансування не заборонені чинним законодавством – грн.

 

 

 1. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

 

У цілому за 2014 рік в м. Куп’янськ та  районі зареєстровано 255 пожеж, внаслідок яких загинуло  13 чоловік та травмовано  4  особи. Пожежами знищено 86 будівель та споруд, завдано збитків у сумі понад 5 млн. 934 тис. гривень. На території Грушівської сільської ради виникло 8 пожеж, загиблих та травмованих не було.

Незадовільний стан справ з пожежами та їх наслідками свідчить про необхідність  розв'язання проблеми охорони життя людей, національного багатства і навколишнього природного середовища, що потребує посилення протипожежного захисту об’єктів та населених пунктів.

Обмежене фінансування заходів, передбачених на підвищення рівня  протипожежного захисту, населений пунктів та об'єктів, призвело до того, що Куп’янський районний відділ ГУ ДСНС на 85 відсотків укомплектований пожежною технікою яка вичерпала свій моторесурс і за строками використання підлягає списанню.

Недостатність коштів не дає змоги районному підрозділу ГУ ДСНС позитивно вирішувати питання щодо розроблення і придбання сучасних зразків пожежної техніки, обладнання, засобів зв’язку та індивідуального захисту особового складу.

В районі не організована належним чином робота із забезпечення пожежної безпеки в сільській місцевості, де щороку виникає майже третини усіх пожеж, а гасіння їх значно ускладнюється через затримку з прибуттям до місця пожежі пожежного підрозділу.

На сьогодні в районі створено і функціонує лише 1 підрозділ місцевої пожежної охорони (МПО с. Курилівка-1). До теперішнього часу відповідно до розпоряджень ХОДА № 245 від 01.08.03 р. та № 338 від 26.08.04 р. підрозділи місцевої пожежної охорони не створені в смт. Ківшарівка, с. Петропавлівка та відповідно до розрахунку проведеного УІЦЗ ДСНС України в с. Гусинка, с. Сенькове.

Проблемним питанням також є фінансування існуючого підрозділу МПО с. Курилівка-1.

Органи місцевого самоврядування, житлові установи та організації зобов'язані за місцем проживання організовувати навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях.

Гостро стоїть проблема забезпечення населених пунктів системами протипожежного водопостачання.

 Слід зазначити, що від наявності і справності джерел протипожежного водопостачання залежить своєчасне оперативне реагування на пожежі та інші надзвичайні ситуації, що дає змогу уникнути людських жертв та значних матеріальних збитків.

Недостатність справних джерел водопостачання у населених пунктах та на об’єктах району призводить до того, що значна кількість пожеж (понад 30%) ліквідується із залученням додаткових сил та засобів. Це збільшує масштаби пожеж, час та фінансові витрати на їх ліквідацію.

За 2014 рік на території району не встановлено жодного пожежного гідранту та не проведено ремонт ні одного пожежного водоймища.

З кожним роком проблемні питання, пов’язані із забезпеченням пожежної безпеки об’єктів господарювання, населених пунктів району все більше загострюються.

Наявність комплексу зазначених проблем значною мірою зумовлена відсутністю належного нормативно-правового, фінансового, матеріально-технічного забезпечення, вирішення питань соціального, інформаційного та науково-технічного характеру.

Гострота таких проблем вимагає вжиття організаційних та інженерно-технічних заходів, як Куп’янським РВ ГУ ДСНС України у Х/о так і місцевими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування.

Особлива увага при цьому повинна приділятися питанням удосконалення системи профілактики, створенню та зміцненню матеріально-технічної бази підрозділу ДСНС та МПО. У зв’язку з тим, що проблема пожежної безпеки є складовою частиною безпеки населення району, вона потребує здійсненню першочергових заходів, на виконання яких розроблена дана Програма.

ІІ. Визначення мети Програми.

        

Програму розроблено з метою створення механізму забезпечення заходів пожежної безпеки в районі та умов для реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки.

         Метою Програми є:

 • забезпечення захисту життя і здоров’я населення, навколишнього природного середовища і об’єктів від впливу небезпечних факторів пожежі;
 • посилення пожежної безпеки в населених пунктах, поліпшення матеріально-технічного стану підрозділу ДСНС для виконання покладених на нього завдань за призначенням;
 • створення, оснащення та оптимальна дислокація підрозділів місцевої пожежної охорони населених пунктів району, розроблення нормативно-правового, інженерно-технічного і методичного забезпечення зазначених підрозділів щодо їх діяльності з питань запобігання та ліквідації наслідків пожеж у сільській місцевості,
 • приведення систем протипожежного водопостачання на об’єктах та в населених пунктах в належний стан.

 

ІІІ. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблем, обсягів і джерел фінансування. Строки та етапи виконання Програми.

 

Розв’язання проблеми забезпечення пожежної безпеки полягає у комплексному, поетапному вирішенні проблемних питань у сфері пожежної безпеки, гарантованого захисту суспільства та навколишнього природного середовища від пожеж і їх наслідків, впровадження організаційних засад функціонування системи забезпечення пожежної безпеки органів влади всіх рівнів, зміцненні правової, науково-технічної і ресурсної бази, що дасть змогу суттєво зменшити в районі кількості пожеж і надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ними.

У рамках Програми передбачається здійснити ряд заходів, які обґрунтовують вибір оптимального варіанта розв’язання проблеми, враховують преваги та недоліки альтернативних варіантів, що дасть можливість:

- розробити економічні, управлінські і правові механізми, спрямовані на виконання заходів, передбачених Програмою на запобігання та ліквідацію наслідків пожеж;

- з урахуванням  місцевих умов кількісно оцінити ризик і наслідки пожеж, визначити оптимальну кількість підрозділів місцевої пожежної охорони, межі території які повинні ними обслуговуватися, створити такі підрозділи та забезпечити їх матеріально-фінансове становище;

- здійснити комплекс заходів, встановити порядок і форми розв’язання проблем, пов’язаних з приведенням у відповідність з вимогами нормативно-правових актів, норм та правил систем протипожежного водопостачання в населених пунктах та на об’єктах.

Для розв’язання проблеми забезпечення пожежної безпеки об’єктів і населених пунктів району необхідно врегулювати питання, щодо:

 • об’єднання можливостей місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування,  підприємств, установ;
 • забезпечення державного нагляду за станом пожежної та техногенної безпеки об’єктів і населених пунктів для своєчасної протидії пожежам та зменшення негативних наслідків від них;
 • удосконалення та підвищення ефективності роботи суб’єктів системами забезпечення пожежної безпеки;
 • ефективного розв’язування завдань із забезпечення протипожежного захисту держави та оперативного реагування на стан справ з пожежами;
 • сприяння більш гнучкому та оперативному впливу на стан організації роботи щодо фінансування служби, вишукування нових джерел надходження коштів для розвитку матеріально-технічної бази районного підрозділу ДСНС.

 

ІV. Перелік завдань і заходів Програми та результативні показники.

 

         Протягом 2015-2017 років планується здійснити наступні заходи:

 1. зниження ризику виникнення пожеж та загроз, пов’язаних з пожежами, небезпечними для життя і здоров’я громадян району, створення сприятливих соціальних умов життєдіяльності населення, зменшення впливу негативних факторів пожеж на навколишнє середовище;
 2. своєчасне виявлення осередків загорянь, оповіщення про них людей та підрозділів пожежної охорони, видалення продуктів горіння за допомогою систем протипожежної автоматики;
 3. мінімальний час прибуття підрозділів пожежної охорони до місця імовірної пожежі за рахунок оптимальної дислокації підрозділів МПО.
 4. наявність необхідної кількості та справність джерел протипожежного водопостачання;
 5. забезпечення своєчасного оперативного реагування на пожежі для їх успішної локалізації та ліквідації шляхом подачі води до осередків пожеж від пожежних гідрантів, внутрішніх пожежних водогонів, природних і штучних водоймищ, інших інженерних споруд водопостачання.

Економічним результатом виконання завдань протипожежного захисту, передбачених Програмою, який визначає її ефективність, є сума таких величин:

 • різниця між потенційними можливими затратами матеріальних і фінансових ресурсів на проведення робіт протипожежного захисту у разі здійснення заходів та у разі її відсутності (можливий варіант повного запобігання надзвичайної ситуації);
 • зменшення прямих та побічних збитків від потенційних порушень норм, спрямованих на забезпечення життя та здоров’я людей, нормальних умов їх життєдіяльності, негативного впливу на навколишнє природне середовище, будівлі тощо, в наслідок пожежі, якої вдалося запобігти.

 

 

V. Організація управління і контролю

 

Контроль за виконанням Програми здійснюється Куп’янським районним відділом ГУ  ДСНС України у Харківській області, який щорічно готує та надає до виконавчого комітету сільської ради узагальнену інформацію про стан фінансування Програми.

Про хід виконання Програми Куп’янський районний відділ ГУ  ДСНС України у Харківській області щороку, до 1 лютого, звітує перед виконкомом Кіндрашівської сільської ради.

Контроль за виростанням бюджетних коштів, спрямованих на забезпечення виконання Програми, здійснюється виконавчим комітетом Кіндрашівської сільської ради.

 

VІ. Розрахунок очікуваних результатів

 

Виконання Програми дасть змогу:

 • придбати сучасну пожежну та спеціальну техніку та скоротити термін слідування до місця пожежі і ліквідувати її в найкоротший термін з мінімальними збитками;
 • придбати нове пожежно-технічне обладнання та розширити можливості участі підрозділу в ліквідації більш широкого спектру пожеж та надзвичайних ситуацій;
 • забезпечити підрозділ ДСНС необхідною кількістю засобів органів дихання та обладнання газодимозахисної служби, що в першу чергу збереже життя самих рятувальників, а також, збільшити термін роботи в задимленій зоні пожежі;
 • забезпечити районний підрозділ ДСНС необхідною кількістю засобів пожежогасіння та захисту особового складу;
 • забезпечити районний підрозділ ДСНС пально-мастильними матеріалами, що дасть можливість в більш широкому спектрі залучати його для ліквідації пожеж, надзвичайних подій та ситуацій;
 • створити 4 підрозділи МПО та забезпечити функціонування діючого підрозділу МПО с. Курилівка-1, забезпечити їх оснащення та оптимальну дислокацію, розроблення нормативно-правового, інженерно-технічного і методичного забезпечення зазначених підрозділів щодо їх діяльності з питань запобігання та ліквідації наслідків пожеж;
 • організувати просвітницьку та пропагандистську роботу серед жителів сільської ради;
 • забезпечити захист життя та здоров’я населення, навколишнього природного середовища і об’єктів від впливу небезпечних факторів пожежі;
 • посилити пожежну безпеку в населених пунктах, поліпшити матеріально-технічний стан районного підрозділу МНС для виконання покладених на нього завдань за призначенням;
 • привести системи протипожежного водопостачання на об’єктах та в населених пунктах району у відповідності з вимогами нормативних актів, норм і правил.

 

VІІ. Ресурсне забезпечення Програми

 

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми

Етапи виконання Програми (роки)

Усього витрат на виконання Програми

1-й

2-й

3-й

2015

2016

2017

Обсяг ресурсів в тис. грн., усього, в тому числі:

20,000

20,000

20,000

60,000

бюджет сільської ради

 

20,000

20,000

20,000

60,000

 

Напрямки діяльності та заходи Програми

 

№ з/п

Перелік заходів Програми

Термін виконання

Виконавці

Джерела фінансування

Орієнтировні обсяги фінансування (вартість) тис. грн. у тому числі:

Очікуємий результат

Забезпечення розвитку та укріплення матеріально-технічної бази підрозділу ДСНС

1

Забезпечення пожежно-технічним обладнанням,

форминам одягом та спорядженням

 

2015-2017

Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області

Бюджет сільської ради

1-й етап:

2015- 5,000,

 

2-й етап:

2016- 5,000,

 

3-й етап:

2017- 5,000.

В результаті придбання нового пожежно-технічного обладнання будуть розширені можливості підрозділу при ліквідації пожеж та надзвичайних ситуації.

2

Виконання вимог пожежної, техногенної безпеки  та цивільного захисту

2015-2017

Виконком сільської ради

Бюджет сільської ради

1-й етап:

2015- 5,000,

 

2-й етап:

2016-5,000,

 

3-й етап:

2017-5,000.

Покращення стану пожежної, техногенної безпеки  та цивільного захисту.

3

Забезпечення паливо-мастильними матеріалами

2015-2017

Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області

Бюджет сільської ради

1-й етап:

2015- 5,000,

 

2-й етап:

2016-5,000,

 

3-й етап:

2017- 5,000.

Наявність паливо-мастильних матеріалів надає можливість підрозділу ДСНС приймати участь в ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій

4

Забезпечення автомобільними запасними частинами

2015-2017

Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області

Бюджет сільської ради

1-й етап:

2015- 5,000,

 

2-й етап:

2016- 5,000,

 

3-й етап:

2017- 5,000.

Без наявності запасних частин неможливо підтримувати пожежні автомобілі в справному стані

 

Районна програма «Запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків на території Кіндрашівської сільської ради

 Куп’янського району на 2015-2017 р.р.»

 

Створена на основі комплексного підходу до розв’язування проблем захисту суспільства, національного придбання і довкілля від пожеж і надзвичайних ситуацій та їх наслідків, визначає шляхи вдосконалення систем забезпечення пожежної та техногенної безпеки, організаційні засади її функціонування, зміцнення нормативно-правової, науково-технічної і ресурсної бази, напрямки державного управління в цій сфері.

 

Програмою передбачаються заходи, спрямовані на:

 • створення єдиної системи забезпечення пожежної техногенної безпеки в районі та її розвиток;
 • забезпечення життєво важливих інтересів населення, об’єктів, підприємств, установ, незалежно від форм власності та господарювання у сфері пожежної та техногенної безпеки;
 • розроблення організаційно-правових засад діяльності щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в населених пунктах та на об’єктах сільської ради;
 • ефективне розв’язування завдань із забезпечення протилежного та цивільного захисту і оперативного реагування на обстановку в районі;
 • посилення державного нагляду за станом пожежного і техногенного захисту населених пунктів, об’єктів, організації гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій і зменшення їх негативних наслідків;
 • інформаційне забезпечення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і населення з питань пожежної і техногенної безпеки;
 • зміцнення кадрового персоналу районного підрозділу ДСНС;
 • досягнення належного рівня фінансового і матеріально-технічного забезпечення у сфері пожежної та техногенної безпеки.

 

З метою стабілізації оперативної обстановки в районі, передбачається здійснити комплекс попереджувально-профілактичних заходів.

Заходи

Виконавець

Термін

Попередження пожеж і забезпечення пожежної безпеки в підприємствах, установах та організаціях   незалежно від форм власності

1.1

Рекомендувати керівникам відображати в колективних договорах, статутах підприємств, що забезпечення пожежної безпеки є однією із складових частин виробничої і іншої діяльності посадових осіб.

Сільська рада,  Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області

Постійно

 

1.2

Систематично аналізувати стан забезпечення пожежної безпеки в місті на підприємствах, в установах та організаціях. За результатами аналізу та з урахуванням факторів негативного впливу на протипожежний стан розробляти комплексні плани заходів щодо запобігання пожежам та загибелі  на них людей.

Сільська рада,  Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області

 

Постійно

1.3.

Передбачити виділення коштів на проведення ремонту, відтворення зовнішнього протипожежного водопостачання району та об’єктів  соціально-культурного побуту, розташованих на території району.

Керівники підприємств, закладів та сільський голова

2015-2017

1.4.

Проводити з працівниками підприємств щорічні наради, семінари з питань забезпечення пожежної безпеки.

Сільська рада,  Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області

щорічно

1.5.

Організувати проведення занять по додержанню правил пожежної безпеки на виробництві в приміщеннях обладнаних протипожежною агітацією.

Керівники підприємств, закладів та Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області

Постійно

 

1.6.

На підприємствах і в організаціях незалежно від форм власності рекомендувати керівникам організувати роботу пожежно-технічних комісії та добровільних пожежних дружин, згідно відповідних положень, забезпечити страхування членів ДПД, на випадок загибелі, поранення, травм, одержаних під час ліквідації пожежі, за рахунок підприємств, організацій та установ.

Сільська рада,  Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області

 

2015-2017

1.7.

На підприємствах і в організаціях незалежно від форм власності рекомендувати керівникам провести страхування членів ДПД, на випадок загибелі, поранення, травм, одержаних під час ліквідації пожежі, за рахунок підприємств, організацій та установ

Керівники підприємств, закладів

2015-2017

1.8.

Заборонити використовувати легкоспалахуючі та горючі рідини для миття та знежирення деталей.

Керівники підприємств, закладів та Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області

Постійно

1.9.

Рекомендувати керівникам  виносити на розгляд засідань трудових колективів питання протипожежного стану об’єктів.

Керівники підприємств, закладів

Щокварталу

1.10

Рекомендувати керівникам   виконувати   впровадження  на об’єктах автоматичних засобів протипожежного захисту (сигналізації).

Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області

Постійно

 

1.11

Рекомендувати керівникам проводити підключення об’єктів, обладнаних установками пожежної сигналізації, на пульт централізованого спостереження пожежної охорони. 

Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області

Постійно

 

1.12

Рекомендувати керівникам  об’єктів, обладнаних установками протипожежної автоматики, укласти угоди на їх технічне обслуговування з організаціями, які мають ліцензії на цей вид діяльності.

Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області

Постійно

 

 

1.13

Регулярно проводити навчання громадян правилам пожежної безпеки в побуті та безпеки життєдіяльності.

Сільський голова, відповідальна особа.

Постійно

 

         
 1. ВИКОНАННЯ КОМПЛЕКСУ ЗАХОДІВ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 

УСПІШНЕ ГАСІННЯ ПОЖЕЖ.

Заходи

Виконавець

Термін

 

2.1.

На підставі ст. 80 «Кодексу цивільного захисту України» під час гасіння пожежі на вимогу  керівника гасіння пожежі рекомендувати керівникам  підприємств, організацій, установ  безкоштовно надавати техніку, вогнегасячі речовини, ПММ, устаткування, людей, заходи зв’язку та інше, а під час пожежі, яка продовжується понад 3 години-харчування, приміщення для відпочинку для людей, які приймають участь у ліквідації пожежі.  Створити на підприємствах запас ПММ, продуктів  харчування та вогнегасячих речовин, потрібних для гасіння можливої пожежі, своєчасно проводити перезакладку та оновлення матеріальних цінностей.

Керівники підприємств, закладів

2015-2017

 

2.2.

Рекомендувати керівникам  своєчасно інформувати пожежну охорону про несправність пожежної техніки, систем пожежного захисту.

Керівники підприємств, закладів

Постійно

 

2.3.

Рекомендувати керівникам  укладати угоди з районним відділом ДСНС на проведення перевірок стану джерел протипожежного водопостачання.

Керівники підприємств, закладів та сільський голова

2015-2017

 

2.4.

Проводити ремонт та технічне обслуговування джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, оновити покажчики їх розташування.

Керівники підприємств, закладів та сільський голова

2015-2017

 

 1. ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТРАВМАТИЗМУ ТА ЗАГИБЕЛІ ЛЮДЕЙ НА ПОЖЕЖАХ

 

Заходи

Виконавець

Термін

 

3.1.

Рекомендувати керівникам  на  об’єктах з масовим перебуванням людей встановити стенди з наглядовою протипожежною агітацією

Сільський голова

2015-2017

 

3.2.

Рекомендувати керівникам  підприємств торгівлі, відділенням зв’язку організувати розповсюдження друкованих матеріалів на протипожежну тематику, встановити в місцях продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів стенди з  наслідками пожеж по причині зловживання спиртними напоями та паління.

Сільський голова, керівники торгівельних закладів

Постійно

 

 

3.3.

Дільничним інспекторам міліції взяти на  особливий облік престарілих громадян, а також осіб, які ведуть жебрацький образ життя. Територіальному центру по обслуговуванню населення прийняти заходи по розміщенню їх в будинках-інтернатах для престарілих.

Куп’янський МВ ГУ МВСУ в Х/о, територіальний центр з обслуговування населення

2015-2017

 

 1. ЗАГАЛЬНЕ НАВЧАННЯ ЖИТЕЛІВ ЗАХОДАМ ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Заходи

Виконавець

Термін

4.1.

Започаткувати постійно діючі цикли телерадіопередач для ознайомлення населення з правилами пожежної безпеки, обставинами і причинами виникнення пожеж, їх наслідками, іншими питаннями у сфері пожежної безпеки.

Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області, Куп’янське телебачення

постійно

4.2.

Організовувати виготовлення і розміщення стендів по навчанню населення по заходам пожежної безпеки і порядку дій у випадку пожежі. Проводити роботу по навчанню населення вимогам пожежної безпеки.

Сільський голова, відповідальна особа.

2015-2017

4.3.

З метою підвищення рівня обізнаності населення, підприємців, керівників підприємств, установ, закладів усіх форм власності вимогам правил пожежної безпеки та стану пожежної безпеки в області забезпечити їх інформування через газету

Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області, підприємства, установи.

2015-2017

4.4.

Організувати та проводити роботу з навчання населення вимогам  Правил пожежної безпеки

Сільський голова, відповідальна особа, Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Х/о.

постійно

4.5.

Рекомендувати керівникам  за пропозиціями ДСНС організувати нанесення коротких текстів пожежно-профілактичного характеру на етикетки товарів, пакувальну і паперову продукцію, розрахункові книжки за комунальні послуги.

Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області

2015-2017

4.6.

Забезпечити роз’яснювальну пожежно-профілактичну роботу  серед людей похилого  віку, багатодітних і неблагополучних родин, осіб, що зловживають алкоголем.

Сільський голова, відповідальна особа,  Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Х/о, територіальний центр по обслуговуванню населення

постійно

               
 1.  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПРАЦІВНИКІВ ДСНС.

Заходи

Виконавець

Термін

5.1.

Рекомендувати керівникам  надавати пільги співробітникам пожежної охорони під час встановлення телефонів, розподілу житла, влаштуванні дітей  в дитячі дошкільні заклади, згідно з вимогами глави 26, глави 27 Кодексу цвільного захисту України.

Керівники підприємств

 

Постійно

 1. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРОГРАМИ.

Заходи

Виконавець

Термін

6.1.

В міру необхідності вносити пропозиції щодо змін та доповнень програми

Сільський голова, Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Х/о

1 раз на рік

6.2.

Заслуховувати хід виконання програми даної програми  на сесії районної  Ради

Сільський голова, Куп’янський РВ ГУ ДСНС України у Х/о.

1 раз на рік

 

Приєднані документи:

Програма 2015 сільради Грушівка
Web-адреса: grushivka.kupyansk.info/news/id/8633 | Переглядів: 147Дата публікації: 10:35 20.02.2015
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада